© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Nuyell Butik’ten Şık Davet

Nuyell Butik’ten Şık Davet

Butik mağazanın sahibi Aylin Küçükoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ve cemiyetin seçkin isimlerinin bir araya geldiği davette, eşsiz parçalar konukların beğenisine sunuldu. Her modelden sadece bir adet dikerek kişiye özel tercihler sunmasıyla dikkat çeken Nuyell Butik’in davetine cemiyetin ilgisi yoğun oldu. Modeller eşliğinde yapılan tanıtım boyunca Aylin Sayar misafirleri ile yakından ilgilendi. Özgür Masur, Simay Bülbül gibi Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarının kıyafetlerinin yer aldığı butikte tasarımcı Volkan Arıkanoğlu’nun tasarımı olan elbiseler de yer alıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.