© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tunus’ta Smirnoff Rüzgarı

Tunus’ta Smirnoff Rüzgarı

Ankara’nın gözde mekanlarından Flat Tunus’ta Smirnoff Vodka tarafından “Masters of the Night” konseptli bir parti düzenlendi.

Düzenlenen partide İstanbul gece hayatının önde gelen DJ’lerinden David Şaboy, trompet sanatçısı Mehmet Çelik ile birlikte davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Red Currant, Okaliptus ve Caipiroska gibi birbirinden lezzetli kokteyllerin çok özel sunumlar eşliğinde servis edildiği partiye Ankara gece hayatının önemli isimlerinin ilgisi büyüktü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.