© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Süreyya Üzmez’in MAG Ziyareti

Süreyya Üzmez’in MAG Ziyareti

Trilye Restaurant’ın sahibi, yazar ve TV programcısı Süreyya Üzmez, MAG Dergi’yi ziyaret ederek kitabını imzaladı.

Trilye Restaurant ile ismini dünyaya duyuran gurme, yazar, TV programcısı ve restoranın sahibi Süreyya Üzmez, okurlarını klasikleşmiş tatların dışında farklı lezzetlerle tanıştırdığı Trilye’nin Meze Yolculuğu kitabını imzalamak için MAG Dergi’yi ziyaret etti. Kitabını imzalayan Üzmez, MAG Dergi Genel Yayın Yönetmeni Beril Çavuşoğlu ile gastronomiye dair keyifli bir sohbet geçirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.