© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Damat Tween, 2022-2023 sonbahar/kış koleksiyonunu paylaştı.

Damat Tween, 2022-2023 sonbahar/kış koleksiyonunu paylaştı.

Damat Tween, İstanbul merkez ofisinde düzenlediği trunk show’la dünya moda takvimini takip eden üretim sürecini ve 2022-23 sonbahar/kış sezonu koleksiyonunu paylaştı.

Büşra Orakçıoğlu ve Hüsna Orakçıoğlu Engin ev sahipliğinde gerçekleşen davette Damat Tween, yeni koleksiyonunu moda basını ve sektörün önde gelen yaratıcılarıyla paylaştı. 2022-23 sonbahar/kış koleksiyonunda herkes için üretilmiş akıllı, dayanıklı ve yaşamı iyileştiren ürünlerle demokratik tasarımı vadeden Damat Tween’in lansmanına birçok ünlü isim katıldı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.