© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

SSM 10 Yaşında

SSM 10 Yaşında

Sakıp Sabancı Müzesi kuruluşunun 10’uncu yılını Monet’in Bahçesi isimli muhteşem bir sergiyle kutladı.

Sakıp Sabancı Müzesi kuruluşunun 10’uncu yılını empresyonizm akımına ismini veren Claude Monet’in eserlerinden oluşan bir sergiyle kutladı. İstanbul cemiyet ve iş hayatının seçkin isimlerinin katıldığı davette konuklar Monet’in eserlerini daha yakından görme imkanı buldular. Sabancı Holding sponsorluğunda gerçekleşen Monet’in Bahçesi sergisinin ev sahipliğini ise Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı üstlendi. Sergide Monet’in yaşamı boyunca aile koleksiyonuna sakladığı hiç sergilenmemiş eserleri de yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.