© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sinpaş İnceklife Tanıtıldı

Sinpaş İnceklife Tanıtıldı

Sinpaş GYO’nun Altınoran’dan sonra Ankara’da hayata geçirdiği diğer projesi İnceklife basına tanıtıldı. Sinpaş GYO’nun İnceklife projesi görücüye çıktı. Sinpaş’ın Altınoran’dan sonra başkentteki diğer projesi olan ve Ankara’nın çehresini değiştiren projeler arasında yer alan İncek Life, düzenlenen barbekü partisi ile başkentlilere tanıtıldı. İncek’te hayata geçirilen projenin lansmanında markanın reklam yüzü Erol Evgin konseriyle renk kattı. Konser öncesindeki basın toplantısında kısa bir konuşma yapan Erol Evgin, proje için “Ankara için eşsiz bir yer” dedi. 150 bin metrekarelik alan üzerine kurulan projenin lansmanına Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik ev sahipliği yaptı. Basın toplantısı ardından gerçekleşen barbekü partisinde davetliler hem projeyi incelediler hem de uzun süre sohbet etme imkanı buldular. Bine yakın başkentlinin katıldığı lansmanda, davetliler proje hakkında çeşitli bilgiler alırken, kendileri için hazırlanan birbirinden leziz yemekleri tattılar. Konuklar hafta sonu açık havada gerçekleşen organizasyona aileleriyle katılmayı tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.