© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Simay Bülbül Nuyell Butik’te

Simay Bülbül Nuyell Butik’te

Moda tasarımcısı Simay Bülbül 2013 İlk bahar-Yaz koleksiyonunu Nuyell butikte tanıttı. Nuyell Butik’te Ankara’nın seçkin hanımlarıyla bir araya gelen Simay Bülbül, yeni koleksiyonunun yanı sıra, 2012-2013 Kış kreasyonunu da tanıttı. 2012-2013 kış tasarımlarını İlk Türk Dünya Güzeli, Piyanist ve Model Keriman Halis Ece’ye adayan Bülbül, 2013 yaz kreasyonunda Uzakdoğu kadınını yansıtan Zen felsefesinden esinlendi. Deri ve koyu renk ağırlıklı tasarımlarıyla tanınan Simay Bülbül, ilk defa tasarımlarında özel işlemeler ve deriye baskı tekniğini kullandı. Çok ince deriler kullandığı için yazın da kullanılabilecek tasarımların yer aldığı koleksiyonunda tığ ile işlenmiş deri motifleri de yer alıyor. Renklerde de uzak doğu esintisi mevcut. Somon, mavi, taba, hardal, yeşil ve eflatun renklerin kullanıldığı koleksiyonda, şifon gömlekler ve pantolonların ağırlıklı olduğu geniş bir yelpaze mevcut.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.