© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

SKAL’da Gündem Sosyal Medya

SKAL’da Gündem Sosyal Medya

Turizmin önde gelen isimlerinin kulübü “SKAL International” ın her ayın ilk cuma günü düzenledikleri yemekli toplantısı Doubletree By Hilton otelde gerçekleştirildi. Doubletree By Hilton otelde yapılan toplantı otelin genel müdürü aynı zamanda SKAL üyesi olan Levent Özaygen’in ev sahipliğinde gerçekleşti. SKAL International Ankara üyeleri yemek öncesi bol bol sohbet ettiler. Bütün konukların gelmesiyle birlikte kulüp üyeleri yerlerini aldılar. Toplantının açılış konuşmasını SKAL Ankara Başkanı Çiçek Mayda gerçekleştirdi. Her ayın ilk cuma günü gerçekleştirilen yemekli toplantının ana gündemi “sosyal medya” oldu. İkon medya’nın kurucusu aynı zamanda bir televizyon kanalında yaptığı programla tanınan Başak Temel, SKAL üyelerine sosyal medya hakkında sunum yaparak bilgi verdi. Yemeğin sonunda birde sürpriz vardı. Dernek üyelerinden Kamer Rodoplu, Serhan Dora, Barış Tekin ve Erkan Özsavaş’ın doğum günü kutlandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.