© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

50. Yılı Kurucuları Kutladı

50. Yılı Kurucuları Kutladı

TED Ankara Koleji Mezunları Derneği 50. yılını coşku ile kutladı.

Kolej- IN tesislerinde gerçekleştirilen kokteylde dernek kurucuları ve mezunlar bir araya geldi. Dernek kurucularına ödüllerinin takdim edildiği gecede Ankara Koleji Mezunları Derneği’nin ilk kadın başkanı olarak görevini yürüten Yasemin Polat, Kolejli olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Royal Band grubunun sahne aldığı organizasyon DJ performansı ile geç saatlere kadar devam etti. Türkiye’nin dört bir yanından gelen TED Ankara Koleji Mezunları, kolej bayrakları ve marşları eşliğinde hasret giderdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.