© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Yalnızlığın Mis Kokmalı” Sergisine Yoğun İlgi

“Yalnızlığın Mis Kokmalı” Sergisine Yoğun İlgi

Bedri Rahmi Eyüboğlu ve Eren Eyüboğlu çiftinin aile koleksiyonuna ait eserlerden oluşan “Yalnızlığın Mis Kokmalı” sergisinin açılış daveti  Nişantaşı’nda gerçekleşti.

Galeri Selvin ve Harmonyhip iş birliği ile gerçekleşen sergide, Bedri Rahmi Eyüboğlu ve Eren Eyüboğlu çiftinin aile koleksiyonuna ait özel eserlerden seçilen 30’a yakın büyük ebat eserleri ilk kez sergilendi. Serginin açılış davetine, iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda seçkin konuk katıldı. Eserleri dikkatle inceleyen davetliler bol bol fotoğraf çekerek bilgi aldılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.