© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Junoo’dan Sömestr Kutlaması

Junoo’dan Sömestr Kutlaması

Junoo, “Junoo.com Sömestr Kutlaması”nı Raffles İstanbul Hotel’de gerçekleştirdi.

 Junoo.com Kurucu Ortakları, Yasemin Oğralı ve Mehmet Oğralı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri buluşarak, hem kendileri hem de çocukları için alışveriş yaptı.

Çocukların kişisel gelişimine katkı sağlayan, yetişkinler için de akılcı çözümler üreten Junoo akıllı ürünleri, gelişmiş teknolojisiyle etkinliğe katılan misafirlerden büyük ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.