© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Renkli Kutlama

Renkli Kutlama

Ahsen Demirci Wellness Club 2017’nin gelişini müşterileri ve güzellik merkezinin sahipleri Ahsen Demirci ve Neslihan Aktepe’nin dostlarının katılımıyla kutladı.

Ahsen Demirci Güzellik Merkezi 2017 yılının gelişini kutladı. Güzellik merkezinin sahipleri Ahsen Demirci ve Neslihan Aktepe’nin ev sahipliğinde gerçekleşen davete ilgi büyüktü. Merkezin müşterilerinin ve çözüm ortaklarının katılımıyla gerçekleşen etkinlik oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Kendilerine sunulan birbirinden leziz ikramları tadan misafirler hoş bir sohbet ortamında bir kaç saat geçirdiler. Misafirlerini kapıda karşılayan ve tek tek ilgilenen ev sahiplerinin gösterdiği örnek misafirperverlik ise davet boyunca sıcak rüzgarlar estirdi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.