© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Fame Dans’tan Geleneksel Kutlama

Fame Dans’tan Geleneksel Kutlama

 

Fame Dans Sporları Kulübü geleneksel yeni yıl kutlamasını, dans eğitmenleri, öğrenciler ve dansçıların yakınlarının katılımıyla Spica Plaza’da gerçekleştirdi.

 

Ankara’nın ulusal alanda bir çok başarıya ulaşmış dans sporları kulübü Fame Dans geleneksel yeni yıl kutlamasını gerçekleştirdi. Spica Plaza’da gerçekleşen geleneksel davete dans eğitmenleri,öğrenciler ve yakınları katıldı. 2016 yılının degerlendirmesinin yapıldığı yeni yıl davetinde , yeni sezon hedeflerinin paylaşıldı. Samimi bir ortamda yemek yiyen misafirler yemeğin ardından başarılı Fame DSK sporcularına verilen serfitika ve ödül törenini izledi.

 

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.