© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Rebul’dan Yeni Koleksiyon

Rebul’dan Yeni Koleksiyon

Cansu Derenin marka yüzü olduğu Atelier Rebulun yeni yıl koleksiyonu özel bir lansmanla tanıtıldı.

Rebul Şirketler Grubu Co-CEO’su ve Atelier Rebul kurucu ortağı Nüket Filiba ile markanın yüzü Cansu Dere ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanla, yılbaşı ruhunu yaşatan “The Essence of Celebration” temasına sahip hediye dünyası ve “Yeni Yıl Koleksiyonu” tanıtıldı. İş, sanat, moda ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşen davette, konuklar Atelier Rebul’un benzersiz koleksiyonunu inceledi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.