© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

QIMU BAGS Yeni Üyelerini Tanıttı

QIMU BAGS Yeni Üyelerini Tanıttı

QIMU BAGS’in kurucuları Benan ve Esin Terzioğlu tarafından Arnavutköy showroomlarında verilen davette markanın yeni üyeleri Patra, Qaila New ve Prokopi tanıtıldı.

Çantaların yansıttığı mistik ruh Çin mitolojisinde Buda’nın yardım kesesi olan “Patra”ya dayanıyor. El işçiliği ve detaylardaki yuvarlak formlarla kendini gösteren tasarımlar; şıklık, zamansızlık ve rahatlığı ilke ediniyor. Kalın örgülü bir tarzın kullanıldığı Qalia New ise dinamizm ve canlılığı yansıttı. Süet deriler ve metal parçalarla bezenerek ilgililerini kendisine hayran bırakacak cinsten. Arnavutköy’de düzenlenen davet, cemiyet hayatının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.