© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Pia Sera’da Muhteşem Düğün

Pia Sera’da Muhteşem Düğün

Ekonomist ve Müzisyen Cemre Akçam ile Mühendis Can Demiryürek Pia Sera’da gerçekleşen şık bir düğün ile dünya evine girdi.

Arkadaş ortamında tanışan Demiryürek ve Akçam çifti geçtiğimiz sene kasım ayında nişanlanarak evlilik yolundaki ilk adımlarını atmışlardı. Sonbahar düğünü tercih eden çift, 350 kişinin katılım gösterdiği Pia Sera’da gece boyunca aileleri ve sevdikleriyle eğlendi. Yeni evli çift, düğünün ardından balayı için rotasını Maldivler’e çevirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.