© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Patile’den Sıcak Açılış

Patile’den Sıcak Açılış

Ankara’da kafe ve pastanelerde sıcaklık, huzur ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla ev yemekleri hizmeti veren Patile, Çayyolu’nda ikinci şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

2003 yılından bu yana Ankaralılar’a hizmet veren Patile, Çayyolu’nda yeni şubesini açtı. Açılışa davetlilerle yakından ilgilenen Serra Özdemir ev sahipliği yaptı. Zengin çeşitleri ve her damağa hitap eden tatları ile yine adından söz ettiren Patile yeni şubesinde sizleri bekliyor.
_MG_5535_600x400

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.