© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Birinci Yaşa Özel Kutlama

Birinci Yaşa Özel Kutlama

Alara Etüt Merkezi Müdürü Onur Arslangiray, yakışıklı oğlu Giray’ın birinci yaş gününü aile bireylerinin de aralarında bulunduğu bir partiyle kutladı.

Arslangiray ailesinin özel olarak gerçekleştirdiği doğum günü renkli bir organizasyonla kutlandı. Aile üyelerinin katıldığı davette minik Giray ve ailesi keyifli vakit geçirdiler. Keyifli parti minik Giray için hazırlanan doğum günü pastasının kesilmesiyle son buldu.
grydogumgunu_600x456

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.