© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Quasar’a Dubai’den Büyük Ödül

Quasar’a Dubai’den Büyük Ödül

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde toplam on ödülle rekor kıran Quasar İstanbul, Dubai’deki Cityspace Fuarı’nda “En İyi Ticari ve Karma Kullanımlı Proje” dalında gelecekteki projeler arasında büyük ödüle layık görüldü.

Bu yıl on ikinci kez düzenlenen Cityscape Dubai Ödülleri, dünyanın en prestijli gayrimenkul yatırım ve geliştirme etkinliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Ödül programı, her yıl yüz elliye yakın ülkeden gayrimenkul uzmanı, mimar, tasarımcı ve plancıları uluslararası bir iletişim ortamında bir araya getiren Cityscape Global kapsamında organize ediliyor.
ok DSCN3353_600x582

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.