© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Jack Daniel’s ve Unutulmaz Gece

Jack Daniel’s ve Unutulmaz Gece

Dünyaca ünlü viski markası Jack Daniel’s yeni yılın gelişini
Jack severlerle birlikte Billionaire Club’da muhteşem bir
“New Year’s Cheer, The Tennessee Way” partisiyle kutladı.

 

Jack Daniel’s ve Şeyla Ovadiya iş birliğiyle gerçekleşen, Tennessee kökenli Jack Daniel’s’ın kovboy esintileriyle evinin havasını kattığı “New Year’ s Cheer, The Tennessee Way” partisine İstanbul cemiyet hayatının birbirinden ünlü isimleri katıldı. Gece boyunca sahneye DJ Indhi, DJ Can Hatipoğlu ve DJ Ayhan Korkmaz çıkarak konuklara çaldıkları hareketli parçalarla unutulmaz  bir gece yaşattılar.

[nggallery id=886]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.