© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

“Çocuklar Çocuklara Yardım Ediyor”

“Çocuklar Çocuklara Yardım Ediyor”

Sheraton Hotel & Convention Center Ankara ana sponsorluğunda yürütülen “Çocuklar Çocuklara Yardım Ediyor” projesi kapsamında düzenlenen Yılsonu Partisi ile çocuklar giriş ücreti olarak kullanmadıkları giyecek, oyuncak ve kitapları getirerek yaptıkları bağışlar ile köy okullarında okuyan ve kendileri gibi imkana sahip olmayan arkadaşlarına yardım etme şansını yakaladılar.
Ankara cemiyet hayatının önde gelen simalarının da katıldığı sosyal proje ile birçok hediye toplandı. Düzenlenen “Yılsonu Partisi” de dans şovlar, yiyecek ve içecek stantları, palyaçolar, sihirbazlar, çocuklara özel oyunlar ve yarışmalar ile renkli görüntülere sahne oldu.
Ayrıca Sheraton Hotel Genel Müdürü Jacgues Chevasson aşçı kıyafeti ve Sheraton Hotel Müdür Yardımcısı Hasan Bozkurt’ta Zoro kıyafeti giyerek misafirleri karşıladılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.