© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Koleksiyonunu Milano’da Tanıttı

Yeni Koleksiyonunu Milano’da Tanıttı

Seda Öztarhan Çelik, markasının yeni koleksiyonunu dünyaca ünlü yıldızların katılmıyla İtalya Milano’da tanıttı.

Dünyaca ünlü bir dış giyim markasını Türkiye’ye getiren Seda Öztarhan Çelik, markanın İtalya Milano’daki yeni sezon koleksiyon tanıtımında yer aldı. Dünyaca ünlü yıldızları ağırlayan koleksiyon lansmanında, yeni mont modelleri görücüye çıktı. Davette, Naomi Campbell, Olivia Palermo, Sveva Alviti, Matilde Gioli, Nina Zilli gibi oyuncu ve modeller yeni sezon ürünlerini merakla inceledi. Davetin ev sahipliğini ise şirketin CEO’su Remo Ruffini yaptı. Yıldızlar geçidinin yaşandığı VIP davet, uluslararası basında büyük ilgi gördü.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.