© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

NYFW’de Lambada Fırtınası

NYFW’de Lambada Fırtınası

Başarısını uluslararası platforma taşıyan RaisaVanessa’nın New York Moda Haftası resmi takviminde yer alan SS 2020 defilesi Spring Studios‘ da gerçekleşti. 75 look 135 parçadan oluşan The Lambada koleksiyonunun sergilendiği defile çok sayıda modaseverin yoğun ilgisiyle takip edildi.

Türkiye’nin kültürel zenginliğini, uluslararası moda standartları ile birleştirerek sıra dışı bir marka yaratan RaisaVanessa, 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonu The Lambada’yı, ilk kez New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde Spring Studios‘ da gerçekleştirdiği defileyle sundu.

Deren Talu ve Gizem Barlak’ın da ikişer look ile podyuma çıktıkları defileyi çok sayıda moda sever yoğun ilgiyle takip etti.

Güçlü kadını sıradışı tasarımlarla buluşturan RaisaVanessa SS20 “The Lambada”koleksiyonu, 80’li yılların sonunda Brezilya’da yayılan bir dans türünden ilham alıyor. Broadway’den Hollywood’a yaşanan lambada dans çılgınlığı, disko geceleri, ilham veren filmler, kayıtlar koleksiyona ve parçalara göndermeler yapıyor. Koleksiyon dansı ve modayı sanatsal bir formla sunuyor. 75 look 135 parçadan oluşan koleksiyonda, özel dokulu kumaşların hayat verdiği tasarımlar feminen ve seksapeli yüksek kalıplarla birleşiyor.

Defilenin set ve show direktörlüğünü ‘’Uğurhan Akdeniz Special Events & Fashion Shows’’ üstlenirken, makyaj Maybelline New York artistleri tarafından gerçekleştirildi.

The Lambada koleksiyonu, NY Soho’daki RaisaVanessa pop-up mağazada 30 Eylül’ e kadar satışa sunulacak. Raisa Vanessa koleksiyonları, 30 Eylül’e kadar New York’da açılan Pop Up mağazada tüketicilerle buluşacak. 204 metrekarelik mağazada tüm RaisaVanessa koleksiyonları yanısıra SS 2020 “The Lambada” defile koleksiyonu da satışa sunulacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.