© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Nespresso Cafe’nin İlhamı İstanbul’dan

Nespresso Cafe’nin İlhamı İstanbul’dan

Nespresso, İstanbul’un ilk kahve evlerinden ilham alarak sınırlı sayıda ürettiği ve “Café İSTANBUL” adıyla tüm dünyada satışa sunduğu yeni özel seri kahvesi için Ortaköy’deki tarihi Kethüda Hamamı’nda davet düzenledi. İstanbul’un ismini tekrar tüm dünyaya duyuran Café İstanbul için düzenlenen özel davette birbirinden ünlü isimler bir araya geldi.

İstanbul’un ilk kahve evlerinden ilham alan Nespresso, iki yeni “Limited Edition” (sınırlı sayıda üretim) kahvesinden birini İstanbul’a adadı. Nespresso, “Café İstanbul” ve onunla birlikte satışa sunulan Avrupa’nın ilk kahve evlerine saygı duruşunda bulunan “Caffè Venezia” için tarihi Kethüda Hamamı’nda düzenlediği davet için özel bir dekor oluşturdu. Nespresso, yarattığı tarihi dekorla konuklara 1500’lerin İstanbul’u ile 1700’lerin Venedik’ine doğru keyifli bir zaman yolculuğu yaşattı. Düzenlenen davete çok sayıda ünlü isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.