© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Karum’da Sevgililer Günü

Karum’da Sevgililer Günü

Karum İş ve Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü’ne özel renkli bir etkinlik düzenledi. Karum’a gelen konuklar piyano eşliğinde Ankara Akademi Sanat Dans Stüdyosu’nun Tango ve Vals gösterisini beğeniyle izlediler. Ayrıca etkinliğe katılanlara birbirinden leziz ikramlar sunuldu. MAG’ın hazırladığı eğlenceli pankartlarla poz veren konuklar hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.