© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Başkentin En İyisi JW Marriott

Başkentin En İyisi JW Marriott

JW Marriott Ankara, sektörün aslarının belirlendiği Ace of M.I.C.E Ödülleri kapsamında birçok otel arasından  “En İyi Toplantı Oteli” seçildi. 

 

Dünyanın önde gelen konaklama zinciri Marriot International’ın lüks otel markası JW Marriott, Avrupa’daki dördüncü, Türkiye’deki ilk oteli JW Marriott Ankara, sektörün aslarının belirlendiği Ace of M.I.C.E Ödülleri kapsamında birçok otel arasında “En İyi Toplantı Oteli” seçildi. Ödülü JW Marriott Ankara Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Keskin aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.