© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TUTAP Ödülleri Sahiplerini Buldu

TUTAP Ödülleri Sahiplerini Buldu

Turizm ve Tanıtma Platformu (TUTAP), 3. Uluslararası Başarı Oscarları’nı JW Marriott Otel’de düzenlenen bir törenle sahiplerine ulaştırdı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle turizmin tanıtımına destek olan, Türkiye’yi yurtdışında en iyi şekilde temsil eden çok sayıda isme ödülleri verildi. Başkentin en son açılan en gözde otellerinden JW Marriott’ta düzenlenen törende Gürsel Tekin de ödüle layık görüldü.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.