© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kayra Bahar Tadımı

Kayra Bahar Tadımı

Seçkin şarap markalarından biri olan Kayra, Ankara Sheraton Hotel’de “Bahar Tadımı” etkinliği düzenledi.

Organizasyonda, Kayra’nın on iki güzide şarabı on iki leziz yemek ile tanıtıldı. Davetliler aynı zamanda firmanın portföyündeki tüm yerli ve yabancı şarapları tatma imkanı buldular. “Kayra Bahar Tadımı” etkinliğinin ev sahipliğini yapan Mey İçki Şarap Kategorisi Bölüm Müdürü Gözdem Gürbüzatik, Anadolu’dan dünyaya açılan şarabın hak ettiği yeri kazanması için çalışmaya devam edeceklerini belirti. Elçilik, ateşelik, bakanlık, kamu mensupları, AB Delegasyonu Üyeleri ve Ankara iş cemiyetinin önde gelen isimlerinin yanı sıra şarap dünyasına yön veren isimlerin de katıldığı davet büyük ilgi gördü.

[nggallery id=1139]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.