© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Anneler Süt Tanıtımında Buluştu

Anneler Süt Tanıtımında Buluştu

Cemiyet hayatının ünlü anneleri ve çocukları Sitare Akdilek’in gerçekleştirdiği bir organizasyonda bir araya geldi. 

Çocuklara özel etkinlikler düzenleyen Party Kids’in sahibi Sitare Akdilek başarılı bir organizasyona daha imza atarak cemiyet hayatının ünlü annelerini ve çocuklarını bir araya getirdi. Yüzde yüz doğal dondurmalar üreten “L’era Fresca” şimdi de kendi özel üretimi ve yeni ürünü olan doğal cam şişelerde sütünü bu özel davetle cemiyet hayatının ünlü annelerine tanıttı.

Davet boyunca çocuklar “L’era Fresca” markasının el değmeden üretilen sütlerinden bol bol içip eğlencenin tadını çıkardılar.

 

[nggallery id=1141]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.