© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Galeri Nev’de Canan Dağdelen Rüzgarı

Galeri Nev’de Canan Dağdelen Rüzgarı

Gaziosmanpaşa Gezegen sokakta yer alan Galeri Nev, Canan Dağdelen’in sıradışı sergisine ev sahipliği yaptı.
“Yeniden Kuran Bellek” isimli sergide, Canan Dağdelen’in eserlerinin çıkış noktasını oluşturan mekan, uzam, mimari, bellek, zaman, yer çekimi gibi kavramlara getirdiği farklı yaklaşımlar inceleniyor. İstanbul doğumlu olan ama yaşamını Viyana’da sürdüren sanatçı davetlileriyle özel olarak ilgilendi. Canan Dağdelen’in bu özel sergisinde ikinci kuşak İnönü ailesinden Nurperi Özlen de davetliler arasındaydı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.