© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kadınları Buluşturan Kutlama

Kadınları Buluşturan Kutlama

Dünyada, kadın gücünün temsilcisi olarak gösterilen tasarımcı Diane von Furstenberg’ten esinlenen Brandroom DVF mono brand mağazası düzenlediği özel davette sosyal yaşamın ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Markanın gelenekselleşen kadınlar günü kutlamasına ev sahipliği yapan Brandroom Nişantaşı mağazasında “Proud To Be Woman” konseptiyle hazırlanan etkinliğe Demsa Luxury Genel Müdürü Beyza Nur Akgerman ev sahipliği yaptı. Markanın üç bucuk yıl baş desen tasarımcılığını yapan, Türkiye DVF ve Brandroom Marka Müdürü Nazlı Soylu davetlilere koleksiyonu tanıtırken koleksiyonun satışından elde edilen gelirin bir kısmı Mor Çatı Kadın Sığınma Vakfı’na bağışlandı.

[nggallery id=1121]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.