© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Deneme Lisesi Mezunları Bir Araya Geldiler

Deneme Lisesi Mezunları Bir Araya Geldiler

Türkiye’nin en köklü liselerinden Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi mezunları Atlı Spor Kulübü’nde buluştu. 

Her yıl Mart ayının son haftasında düzenledikleri buluşma yemeğinde bir araya gelen eski arkadaşlar keyifli bir buluşma yemeğine imza attılar. Gazeteciler, sanayici işadamları, sporcular gibi çeşitli dallarda oldukça başarılı isimlerin yetişmesini sağlayan Deneme Lisesi eski mezunlarının buluşması renkli görüntülere sahne oldu. Buluşma yemeğine Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden gelen mezunların yanı sıra yurtdışından da mezunlar katıldılar.

[nggallery id=1123]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.