© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Jolly Yaza Merhaba Dedi

Jolly Yaza Merhaba Dedi

Türk turizm sektörünün markalaşmış değerlerinden olan Jolly Tur, her yıl gerçekleştirdiği “Yaza Merhaba” partisini bu yıl Sortie’de düzenledi. Jolly Tur’un kurucusu ve Onursal Başkanı Sinan Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi Mert Vardar ve Genel Müdür Figen Erkan’ın ev sahipliğini yaptığı bu özel davete çok sayıda konuk katıldı. Sortie’de canlı DJ performansı eşliğinde keyifli bir gün geçiren konuklar doyasıya eğlendi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.