© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İstanbul Modern’de “Modernlik” Sergisi

İstanbul Modern’de “Modernlik” Sergisi

İstanbul Modern’de düzenlenen ve seçkin konuklarının katılığı şık bir kokteylle “Modernlik? Fransa ve Türkiye’den Manzaralar” isimli serginin açılışı gerçekleştirildi.

Fransa’nın ünlü ve lüks makalarının biraraya gelerek oluşturdukları Colbert Festival kapsamında İstanbul’da ilk etkinlik olarak İstanbul Modern’de “Modernlik? Fransa ve Türkiye’den Manzaralar” sergisi düzenlendi. İş, sanat ve cemiyet dünyasının önemli temsilcilerinin katıldığı davete İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı ev sahipliği yapır. Çelenk Bafra ve LEvent Çalıkoğlu’nun küratörlüğünü yaptığı “Modernlik? Fransa ve Türkiye’den Manzaralar” sergisinde on bir sanatçınınn on yedi eseri yer alıyor. Davete katılan konuklar sergiyi gezerek eserler hakkında bilgi alarak daha yakından incelediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.