© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Başkentin Sanatla “Yüzleşme”si

Başkentin Sanatla “Yüzleşme”si

Ünlü ressam Ahmet Güneştekin, “Yüzleşme” adlı sergisiyle CerModern Ankara’da devasa bir sergi açtı. Açılışa Mehdi Eker ve Ertuğrul Günay’ın yanı sıra birçok sanatsever yoğun ilgi gösterdi. Son dönemde yaptığı eserlerle adından sıkça bahsettiren usta ressam Ahmet Güneştekin, “Yüzleşme” isimli sergisini düzenlenen bir törenle başkentte açtı. CerModern’de gerçekleşen etkinliğe çok sayıda sanatseverin yanı sıra eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker birlikte katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.