© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

CAS Diamond’tan Görkemli Açılış

CAS Diamond’tan Görkemli Açılış

Aslı Öztürk’ün ev sahipliğinde CAS Diamond’ın ilk şubesi Arnavut Köy’de ışıltılı bir açılışla kutlandı.

Bilfen Okulları Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Cem Öztürk ‘ün eşi Aslı Öztürk’ün ilhamını güçlü ve ilerleyen kadınlardan alan kendi tasarımlarını sergilediği CAS Diamond’un ilk şubesi Arnavutköy’de açıldı. Davete iş ve sosyal yaşam dünyasının şık ve zarif hanımları büyük ilgi gösterdi. Aslı Öztürk, konuklarıyla yakından ilgilenerek yeni koleksiyonda bulunan parçalar ve sezonun trendleri hakkında bilgi verdi. Yeni koleksiyonları uzun uzun inceleyen hanımlar koleksiyonun en özel parçalarını satın alma şansı elde ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.