© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

H&M’den Yeni Koleksiyon

H&M’den Yeni Koleksiyon

Dünyanın önde gelen hazır giyim markalarından H&M, son tasarımcı işbirliği olan “Marni at H&M” koleksiyonunu, İstinye Park mağazasında düzenlediği alışveriş partisiyle moda severlerle buluşturdu.

 

H&M Türkiye Genel Müdürü Leif Spang ve H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğindeki gecede renkli görüntüler yaşandı. Moda, sanat ve sosyal yaşam dünyasından yaklaşık bin davetlinin katıldığı gecede konuklar Marni at H&M koleksiyonunu dünya ile aynı anda tanıma ve öncelikli olarak alışveriş yapma fırsatı yakaladılar. Kült moda markası H&M ve dünyanın en sevilen moda markalarının başında yer alan İtalyan moda markası Marni’nin desen ve bahar enerjisi etkisi konukların kıyafetlerine de yansıdı. Koleksiyonun sofistike ve enerjik ruhunu yansıtan partide, ünlü DJ Sarp Dakni dans/lounge tarzı müziğiyle davetlilere eğlenceli anlar yaşattı.

[nggallery id=1131]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.