© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ege Koop. Türkiye’ye Açılıyor

Ege Koop. Türkiye’ye Açılıyor

Ege Bölgesi’nde binlerce aileyi konut sahibi yapan ve gerçekleştirdiği projelerle İzmir’in Expo 2020 adaylığına katkıda bulunacak projeleri yürüten Ege Koop, Ankara temsilciliğini açtı.

JW Marriott Otel’de gerçekleşen resepsiyona İzmir ve Ankaralı işadamlarının yanı sıra çok sayıda siyasetçi katıldı. Markalaşma ve Ege Bölgesi’nde gerçekleştirilen bu başarının temsilini Türkiye geneline yayma amacında olduklarını dile getiren Ege Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan resepsiyona ilgi gösteren davetlilere de teşekkür etti. Geniş bir davetli topluluğunun katıldığı Ege Koop resepsiyonunda İzmir, Ankara ve İstanbul arasında yapılacak Hızlı Tren projesinin de bilgisi verildi.

[nggallery id=1130]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.