© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hamamönü’nde Nostalji Rüzgarı

Hamamönü’nde Nostalji Rüzgarı

Ankara’nın nostaljik dokusuyla Başkentliler’i tarihte yolculuğa çıkaran “Hamamönü” bu kez kendisi gibi nostaljik ve güzel otomobillere ev sahipliği yaptı.

Başkentliler Hamamönü’nde düzenlenen “Klasik Otomobil Sergisi” ile artık çoğu tarihin tozlu sayfalarında yerini alan birbirinden değerli otomobilleri yakından inceleme fırsatı buldular.  En genci 1979 model olan otomobiller, sevenlerinin akınına uğradı. Ankara Klasik Otomobilciler Kulübü’nün düzenlediği sergide Mercedes’ten BMW’ye, Cadillac’tan Chevrolet’e kadar otuz otomobil yer aldı. Klasik oto tutkunlarının artık trafikte göremediği, birbirinden değerli arabaları incelediği serginin açılışını Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki yaptı. Araba ve mekan nostaljisini buluşturan sergide 1938 yılından 1979 yılına kadar üretilen modeller tutkunlarıyla buluştu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.