© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Unutulmaz Gastronomik Deneyim

Unutulmaz Gastronomik Deneyim

Brothers, özel bir davet düzenleyerek konuklarına unutulmaz bir gastronomi deneyimi yaşattı.

“Ultimate Experience” isimli davette, Paris’in yaratıcı şeflerinden iki Michelin yıldızlı David Bizet, hazırladığı özel menüyü konuklara sundu. The Peninsula Istanbul’da Pernod Ricard Türkiye ana sponsorluğu ile gerçekleşen etkinliğe iş, moda ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Manuş-u Ala’nın müzik performansıyla renklenen davet, misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Etkileyici bir atmosferde şıklık ve lezzetin uyumunu deneyimleyen konuklar, ünlü şef ile birlikte eşsiz bir gastronomi yolculuğuna çıktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.