© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Femineni Maskülenleştiren Perspektif

Femineni Maskülenleştiren Perspektif

Hakan Yıldırım, İlkbahar – Yaz 2021 koleksiyonunun Galataport İstanbul Postanesi’nde gerçekleştirilen defilesi, dijital olarak hayata geçen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, modaseverlere sunuldu.

 

Hakan Yıldırım İlkbahar – Yaz 2021 Koleksiyonu sadece normun dışındakinin ötekileştirilmesini değil, dahil olanın da ötekileştirilmesini ve bu durumun normalleştirilmesini anlatıyor. Tasarımcı için modeller, ötekileştirileni ve halkanın dışına itileni betimliyor. Bu koleksiyon hasta ile şifacıyı, tamir edilememiş ile tamirciyi tamamlıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.