© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sosyete Sahneye Çıktı

Sosyete Sahneye Çıktı

Doğa ve eğitime katkı için bir araya gelen Ege Bölgesi Sanayi Odası vakfı ile TEMA Vakfı Kaynak Çalışma Grubu işadamları ve eşleri “Ateşle Barut Yan Yana durursa” adlı 13 bölümlük oyunu sahnelediler. Siren Ertan ve Berkay Eskinazi oyunculuklarıyla büyük alkış aldılar.

Türkiye’nin en önemli oyun yazarları Aziz Nesin, Haldun Taner, Kandemir Konduk, Ferhan Şensoy, Yılmaz Erdoğan ve Atilla Atalay’ın kadın ve erkek ilişkilerinin mizahi yönlerinin öne çıkaran eserlerinden seçilen bölümlerden oluşan ve yönetmenliğinide Cihangir Turantaş’ın üstlendiği eser “Ateşle Barut Yan Yana Durursa” İzmir’de sahne aldı. Haftalarca hazırlanan oyunda Siren Ertan Çarmıklı, Zeynep Germen, Esra Öztürk, Figen Babaoğlu, Hülya Kulluk, Deniz Uzunoğulları, Elvan Demir, Sedef Mercan, Aydan Öcal, Berkay Eskinazi, Feryal Açıkyıldız, Filiz Erbak isimli oyuncuların performansları ayakta alkışlandı.

Geceden elde edilen gelir EBSO Vakfı ve TEMA Vakfı ‘nın eğitim bursu için kullanılacak.

Yazar Hakkında /

Yazarımız hakkında kısa özgeçmişi çok yakında sayfamızda olacaktır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.