© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bakışlarınızda Fark Yaratacak

Bakışlarınızda Fark Yaratacak

Hediyenizvar.com’un Kurucusu Tuba Peksayar London Beauty Award güzellik ödülü sahibi Pinky Goat takma kirpiklerini ve alkolsüz / kirpik dibi besleme özelliğine sahip yapıştırıcılarını sadece Boyner ile iş birliği yaparak Türkiye’ye getirdi.

İstinye Park Boyner Mağazası’nda düzenlenen lansman davetine, cemiyet hayatının ünlü isimleri akın etti. Davete katılan Heves Ekinci, Tuçe Peksayar, Gülbin Simitçioğlu, Selda Özkök, Müge Arnas, Melis Murathanoğlu, Nilgün Dumanlı, Özlem Güsar satın aldıkları kirpikleri davette taktıran ünlü isimler arasındaydı. London Pure Beauty Award, ödüllü Pinky Goat takma kirpikleri ve patentli yapıştırıcıları, özel günler veya günlük kullanım için şahane kirpik serileriyle piyasada en yeni ve en çok konuşulan kirpik markası olmaya aday…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.