© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ERDODER’den Mardine Destek

ERDODER’den Mardine Destek

Gerçekleştirdiği sosyal yardım projeleriyle adından sıkça söz ettiren ERDODER, Four Seasons Hotel’de muhteşem bir Mardin Gecesi gerçekleştirdi.

Erken doğan bebeklerin yaşama tutunmalarını kolaylaştırmak ve hayatta kalmalarını sağlamak amacıyla kurulan ERDODER, cemiyet ve iş yaşamının seçkin isimlerinin katıldığı, sosyal sorumluluk projesine imza atarak Mardin Gecesi düzenledi. Four Seasons Hotel’de düzenlenen gecenin ev sahipliğini ERDODER Derneği Başkanı Canan Göztepe yaptı. Gecenin tüm geliri, Mardin Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan Çocuk Hastanesi çatısı altında inşa edilen Yenidoğan Üniversitesi’nin yapımında kullanılmak toplandı. Ana teması Mardin olan davete katılan davetliler, birbirinden lezzetli Mardin yemeklerinden yiyerek, Mardin Diller ve Dinler Korosu’nun muhteşem performansı ile eğlendiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.