© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dünyanın Starları Türk Moda Tasarımcısı Zeynep Kartal Defilesinde Buluştu

Dünyanın Starları Türk Moda Tasarımcısı Zeynep Kartal Defilesinde Buluştu

Dünya starlarına tasarladığı kıyafetlerle adını duyuran ve yurtdışında birçok kez ödüle layık görülen Türk moda tasarımcısı Zeynep Kartal, Sonbahar Kış 2018 koleksiyonunu Londra Moda Haftası’nda seçkin davetlilerin katılımıyla modaseverlerin beğenisine sundu.

Zeynep Kartal, Ajda Pekkan’dan aldığı ilhamla 25 parcalık özel koleksiyonunda 2018 yılı için oldukça iddialı bir koleksiyon hazırladı.Dünya modasına yön veren Londra Moda Haftası’nda, seçkin davetlilerin ve yabancı basının da büyük ilgi gösterdiği görkemli bir defileyle moda severlerin beğenisine sunduğu 2018-19 Sonbahar/Kış Koleksiyonu; kadınların şık ve sofistike tarzına farklı bir yorum getiriyor.

Koleksiyonda; kadife, ipek, dantel, payet kumaşlarla tasarlanan zarif ve feminen formlu maxi ve mini elbiseler, ihtişamı yansıtan İspanyol kollu ceketler ve fit kesimli pantolonlar dikkatleri çekiyor.Eleganlığın ve rahatlığın lüksle bütünleştiği ikonik modeller, stilinden ödün vermeyen güçlü ve özgür ruhlu kadınları markajına alıyor. 2018 Sonbahar-Kış koleksiyonu için, Zeynep Kartal 60ların ışıltısıyla Art Deco çoşkusunu koleksiyonuna taşıyor. Kartal, on yıllar boyunca ikon kadınlar için klasik olmuş parçaları kendi tarzı ile güncelledi. Drama ve romantizmin her zaman tasarımlarında ve koleksiyonlarında ön planda olan Kartal’ın bu koleksiyonda da kullanılan kumaşlara yansımaktadır.2018 Sonbahar-kış koleksiyonunu hazırlarken gerçek bir ikon olarak Ajda Pekkan Zeynep Kartal’ın ilham kaynağı oldu.Koleksiyon parçaları ipek, el yapımı dantel ve kadife de dahil olmak üzere en kaliteli kumaşlardan üretildi. Tüm parçalar, modern kesimli, zengin nakışlı ve karma aplikeli taşlar gibi zarif süslemelere vurgu yapılan  couture teknikler kullanılarak yapıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.