© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Şık Bir Düğünle Mutluluklarını Taçlandırdılar

Şık Bir Düğünle Mutluluklarını Taçlandırdılar

Gazeteci Aybüke Altınok ile iş insanı Selahattin Köksal, çok sayıda şahidin eşlik ettiği şık bir düğünle dünyaevine girdi.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un kızı Aybüke Altınok ile iş insanı Selahattin Köksal; ATO Congresium’daki, Turgut Altınok’un kıydığı nikâhın ardından Four Seans Hotel Istanbul’da verdikleri davetle mutluluklarını taçlandırdı. Başta Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Vecdi Gönül, Yalçın Akdoğan, Jandarma Genel Komutanı Arif Çetin, iş insanı Namık Tanık, iş insanı Kazım Türker, iş insanı Abdülkadir Kart, iş insanı Osman Şahin, Şükrü Ayalan olmak üzere siyaset ve iş dünyasından çok sayıda değerli isim çifte şahitlik yaparak mutluluklarına ortak oldu. Altınok ve Köksal çifti, iki bin beş yüz kişilik davetlinin eşliğinde hayatlarını birleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.