© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Nikahta Siyasiler Düğünde Aileler

Nikahta Siyasiler Düğünde Aileler

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak’ın oğlu Orhan Öztrak, Yeliz Adalıer ile dünya evine girdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik-Nilgün Öztrak çiftinin oğlu Orhan Öztrak ile Mimar Sedat Adalıer ve Türesin Adalıer çiftinin kızları Yeliz Adalıer dünya evine girdi. JW Marriott Otel’de düzenlenen şık düğün yemeği, birçok seçkin ismi bir araya getirdi. On yıllık birliktelik evlilik ile taçlandı. İki yıl önce Ekim ayında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan çifti, mutlu gününde birçok seveni ve aile dostu yalnız bırakmadı.
Sabah saatlerinde şahitliğini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başkent Üniversitesi Rektörü Kenan Aras, Yenigün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Yenigün, Başarı Elektronik’in sahibi Ferda Yıldız’ın yaptığı nikah törenine ağırlıklı olarak siyasi isimler katıldı. İki bölümden oluşan mutlu günün akşamında ise düğün yemeği vardı. Yemeğe gelin ve damadın aileleri ile yakın dostları katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.