© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Bursa’da Muhteşem Düğün

Bursa’da Muhteşem Düğün

Flash TV Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Göktuğ’un kızı Özge Göktuğ ile Bursa’nın ünlü avukatlarından Mustafa Güleç’in oğlu Asutay Güleç; siyaset, iş ve medya dünyasını bir araya getiren muhteşem bir törenle dünya evine girdi.

Hilton Otel’de yapılan nikâha iş, sanat, medya ve siyaset dünyasından tanınmış birçok isim katıldı. Genç çiftin nikah şahitliğini CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik üstlenirken nikâhı, İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı adayı Mustafa Sarıgül kıydı. Gecede sahne alan ünlü şarkıcı Sertap Erener şarkılarıyla geceye renk kattı. İlişkilerini resmiyete dökmenin heyecanını yaşayan çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.