© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Mutlu Bir Hayata “Evet”

Mutlu Bir Hayata “Evet”

Genç müteahhit Tuğrul Ünsal ile Başbakanlık danışmanlarından Ayda Sönmezalp hayatlarını şık bir düğün töreniyle birleştirdiler. 

 

Arkadaş ortamında tanışarak evlilik kararı alan ve geçtiğimiz yıl nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan mutlu çift Swissôtel Ankara’da gerçekleştirdikleri düğünde kalabalık bir davetli topluluğunu ağırladı. Düğüne iş dünyasından çok sayıda isim katılırken gelin ve damadın aileleri konukları balo salonunun girişinde karşıladı. Konuklar yerlerini aldıktan sonra salona giriş yapan gelin ve damat özel olarak hazırlanmış çiçekler içindeki bembeyaz koridordan geçerek nikah masasına oturdular. Mutlu çiftin bu özel anına Şule Feiffer, Ali Uğur Nakkaşoğlu, Tuğrul Acar ve Lale Özdemir şahitlik ettiler.

[nggallery id=983]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.