© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İzmir’de Görkemli Düğün

İzmir’de Görkemli Düğün

Atilla ve Yünel Yazgan çiftinin oğulları Murat Yazgan ile Ali Kemal ve Miyase Barış çiftinin kızları İpek Barış, Swissôtel Grand Efes’te görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.

İzmir’in tanınmış ailelerinden olan çiftin nikah törenine yakın dostları ve akrabaları katıldı. Yazgan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yazgan ve İpek Barış’ın düğün törenlerindeki şıklığı ve uyumları göz kamaştırdı. Murat Yazgan’ın nikah şahitliğini Cengiz Yazgan yaparken, İpek Barış’ın şahidi ise akrabası Antalya CHP Milletvekili Gürkut Acar oldu. Bir yıl önce başlayan aşklarında mutluluklarını evlenerek taçlandıran çift, evlilik yolunda ilk adımı Ekim ayında atmışlardı.

[nggallery id=1187]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.